Nie udzielamy chwilówek. Pomożemy Ci spłacić chwilówki i wyjść na prostą.

Profesjonalne czyszczenie BIK-u

Planujesz zaciągnąć nowe zobowiązanie w banku, ale masz negatywną historię kredytową? Nie jesteś w sytuacji bez wyjścia. Powszechnie wiadomo, że banki odrzucają osoby z negatywnymi wpisami w BIK. Z tego względu warto skorzystać z naszego wsparcia. Kompleksowo zajmujemy się czyszczeniem BIK-u - niezależnie od stopnia skomplikowania sytuacji. Skorzystaj z naszego wsparcia, a wspólnie skutecznie wyczyścimy BIK ze wszystkich negatywnych rejestrów.

Złóż wniosek

Chcesz żebyśmy szybko oddzwonili?

  Dane osobowe podane w formularzu przetwarzane są przez KNC Sp. z o.o., ul. leszno 12, 01-192 Warszawa, NIP: 5252929904, REGON: 523537459, KRS: 0000999560, kapitał zakładowy 5 000,00 zł, w celu obsługi zapytania na zasadach określonych w regulaminie.

  Czyszczenie BIK-u - postaw na profesjonalizm!

  Wypełnij formularz

  Uzupełnij formularz kontaktowy dostępny na stronie, a nasz ekspert odezwie się do Ciebie w pierwszym wolnym terminie. Następnie ustalimy dalsze działania w zakresie czyszczenia BIK-u.

  Porozmawiaj z ekspertem

  W trakcie rozmowy z naszym specjalistą dowiesz się, jaka jest Twoja historia kredytowa, także co możesz zrobić w celu jej poprawy. Czyszczenie BIK-u to rozsądne wyjście z trudnej sytuacji.

  Skorzystaj ze wsparcia

  Czyszczenie historii kredytowej BIK to jeden z wielu profili naszej działalności. Zdecyduj się na wsparcie i pozbądź się problematycznych wpisów ze swojej historii kredytowej. To naprawdę proste i korzystne rozwiązanie.

  Czyszczenie BIK - dlaczego warto zrobić to z naszą pomocą?

  Wiemy, jak ważna dla kredytobiorców jest odpowiednio wysoka zdolność kredytowa i brak negatywnych wpisów w BIK. Służymy pomocą sytuacjach, kiedy niekorzystne rejestry uniemożliwiają zaciągnięcie kredytu w banku. Rozwiązania związane ze skutecznym czyszczeniem rejestrów BIK dopasowujemy do potrzeb i możliwości naszych klientów - tak, aby maksymalnie poprawić ich wiarygodność w oczach instytucji finansowej.

  Potrzebujesz wsparcia? Wybierz profesjonalne czyszczenie BIK!
  Skontaktuj się z nami
  Zero ukrytych opłat

  Dla naszych klientów przygotowujemy jak najkorzystniejszą ofertę czyszczenia BIK-u. Nigdy nie pobieramy żadnych ukrytych opłat, a wszelkie koszty przedstawiamy jeszcze przed rozpoczęciem współpracy.

  Najlepsze rozwiązania na rynku

  Zespół wykwalifikowanych specjalistów zajmuje się poszukiwaniem jak najkorzystniejszych rozwiązań, dzięki którym czyszczenie historii kredytowej w BIK jest naprawdę skuteczne i bezstresowe.

  Pomagamy z dokumentacją

  Wiemy, że nie każda osoba ubiegająca się o kredyty jest w stanie poradzić sobie z formalnościami na własną rękę. Z tego względu pomagamy na etapie przygotowywania dokumentacji potrzebnej do wyczyszczenia BIK-u.

  Maksimum bezpieczeństwa

  Współpracując z nami, nie musisz martwić się o bezpieczeństwo swoich danych osobowych. Dbamy o dobro kredytobiorców, chroniąc ich poufne dane, a także proponując korzystne sposoby czyszczenia historii w BIK.

  Działamy w 100% zdalnie

  Kontaktując się z nami, nie musisz rezerwować terminu potrzebnego na wizytę w placówce. Wszelkie formalności dopełnimy zdalnie, dzięki czemu bezstresowo wyczyścisz swój BIK z negatywnych informacji.

  Rzetelnie weryfikujemy BIK

  Dla naszych klientów kompleksowo sprawdzamy pobrane raporty z rejestrów Biura Informacji Kredytowej. Na tej podstawie możemy opracować plan działania i skutecznie pozbyć się negatywnych wpisów.

  Zobacz jak łatwo pobrać raport BIK

  Co daje skuteczne czyszczenie BIK-u?

  Korzystając z oferty kompleksowej neutralizacji negatywnych wpisów z BIK, zyskasz naprawdę wiele. To szansa na poprawę swojej sytuacji i realną możliwość pozyskania kredytu bankowego.


  Większe szanse na kredyt

  Decydując się na czyszczenie rejestrów w BIK-u z naszą pomocą, możesz odzyskać szansę na uzyskanie pozytywnej decyzji kredytowej w bankach komercyjnych na terenie Polski.

  Lepsza historia kredytowa

  Proces czyszczenia BIK-u wymaga czasu, ale przekłada się na poprawę oceny historii kredytowej kredytobiorcy. Dzięki temu wzrasta wiarygodność klienta w oczach banku.

  Niezależność finansowa

  Choć usunięcie negatywnych wpisów w BIK nie rzutuje bezpośrednio na finanse, to jednak daje większe możliwości na etapie poszukiwania ofert kredytów i pożyczek.

  PRZYKŁADOWE OFERTY NA KONSOLIDACJĘ CHWILÓWEK

  Kwota kredytu: 20.000 zł

  Prowizja: 0%
  Okres kredytowania: 120 msc.
  Oprocentowanie nominalne: 10,99%
  Wysokość raty: 275.00 zł
  RRSO: 11.56%
  Do spłaty: 33 046,42 zł

  Kalkulacja została dokonana na dzień 28.12.2023 r. Udzielenie pożyczki uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego Klienta.

  Złóż wniosek
  Kwota kredytu: 50.000 zł

  Prowizja: 0%
  Okres kredytowania: 120 msc.
  Oprocentowanie nominalne: 11.90%
  Wysokość raty: 714,47 zł
  RRSO: 12.57%
  Do spłaty: 85 736,40zł

  Kalkulacja została dokonana na dzień 28.12.2023 r. Udzielenie pożyczki uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego Klienta.

  Złóż wniosek
  Kwota kredytu: 100.000 zł

  Prowizja: 0%
  Okres kredytowania: 120 msc.
  Oprocentowanie nominalne: 10.99%
  Wysokość raty: 1376,93 zł
  RRSO: 11.56%
  Do spłaty: 162 231,60 zł

  Kalkulacja została dokonana na dzień 28.12.2023 r. Udzielenie pożyczki uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego Klienta.

  Złóż wniosek

  Dlaczego warto czyścić BIK z naszą pomocą?

  FAQ - czyszczenie BIK-u

  BIK to inaczej Biuro Informacji Kredytowej. Jest to instytucja, która gromadzi informacje na temat zobowiązań zaciąganych przez kredytobiorców w Polsce. Dzięki temu banki komercyjne i firmy pozabankowe mają wgląd w historię kredytową klientów. W rejestrze BIK można znaleźć informacje o aktualnych zadłużeniach i terminowości ich spłat.

  Weryfikacja historii kredytowej w BIK może być darmowa, ale tylko raz na 6 miesięcy i to na specjalny wniosek złożony do instytucji. Warto dodać, że przepisy nie określają dokładnie, jak długo trzeba poczekać na bezpłatny dokument. Wystarczy złożyć wniosek do BIK i poczekać na udostępnienie raportu.

  BIK udostępnia informacje tylko upoważnionym instytucjom, takim jak banki, firmy pożyczkowe i inne instytucje finansowe, które mają prawo do tych danych w celu oceny ryzyka kredytowego.

  Zgodnie z Ustawą Prawo bankowe dane w BIK mogą być przechowywane w celach statystycznych nawet do 12 lat.

  Jeśli zauważysz błąd w swoim raporcie BIK, powinieneś skontaktować się z Biurem Informacji Kredytowej, aby złożyć reklamację i poprosić pisemnie o korektę nieprawdziwych informacji.

  Złóż wniosek

   Dane osobowe podane w formularzu przetwarzane są przez KNC Sp. z o.o., ul. leszno 12, 01-192 Warszawa, NIP: 5252929904, REGON: 523537459, KRS: 0000999560, kapitał zakładowy 5 000,00 zł, w celu obsługi zapytania na zasadach określonych w regulaminie.

   Blog

   Jak negatywne wpisy w BIK wpływają na zdolność kredytową?
   Wielu kredytobiorców w dzisiejszych czasach zastanawia się, jak duża liczba zapytań w rejestrach Biura Informacji Kredytowej wpływa na szanse uzyskania kredytu w banku albo pożyczki w instytucji pozabankowej. Jeśli rejestry...
   Czytaj więcej
   Jak wyczyścić BIK samodzielnie? Czy to możliwe?
   Biuro Informacji Kredytowej to instytucja założona w 1997 roku zgodnie z przepisami wskazanymi w Ustawie Prawo bankowe. Dzięki temu instytucja uzyskała pełne prawa do przetwarzania danych dotyczących zaciągniętych zobowiązań przez...
   Czytaj więcej
   Zobacz wszystkie
   Copyright © 2023 Kredytnachwilowki.pl. All rights reserved.
   Projekt strony i marketing:
   RIKONA white