Nie udzielamy chwilówek. Pomożemy Ci spłacić chwilówki i wyjść na prostą.

Pożyczki prywatne na spłatę zadłużenia

Pożyczka prywatna  to oferta skierowana do osób, które mają problemy z uzyskaniem pozytywnej decyzji kredytowej w banku. Skorzystaj z naszego wsparcia i pozyskaj dodatkową gotówkę z minimum formalności na spłatę dowolnego zadłużenia. Gwarantujemy kompleksowe wsparcie, szybką decyzję o przyznaniu finansowania i przejrzyste warunki współpracy!

Złóż wniosek

Chcesz żebyśmy szybko oddzwonili?

  Dane osobowe podane w formularzu przetwarzane są przez KNC Sp. z o.o., ul. Leszno 12, 01-192 Warszawa, NIP: 5252929904, REGON: 523537459, KRS: 0000999560, kapitał zakładowy 5 000,00 zł, w celu obsługi zapytania na zasadach określonych w regulaminie.

  Weź pożyczkę prywatną w trzech krokach!

  Złóż wniosek

  Złóż wniosek online, aby móc pozyskać pożyczkę prywatną na spłatę zadłużenia. Nie musisz martwić się o skomplikowane procedury - wystarczy, że masz dowód tożsamości i konto w banku.

  Zapoznaj się z ofertą

  Po zaakceptowaniu wniosku i weryfikacji Twojej sytuacji przedstawimy propozycję pożyczki prywatnej. Zapoznaj się z warunkami finansowania i zdecyduj się na prywatną pomoc finansową.

  Podpisz umowę

  Podpisując umowę pożyczki prywatnej na spłatę zadłużenia, zgadzasz się na zaproponowane warunki finansowania. Należne pieniądze otrzymasz jeszcze w ten sam dzień na swoje konto w banku.

  Prywatna pożyczka na spłatę zadłużenia - przejrzyste warunki

  Doskonale wiemy, jak wiele osób może mieć problemy z pozyskaniem standardowego kredytu bankowego. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, proponując pożyczki prywatne od 50 000 złotych z minimum formalności i kompleksowym wsparciem ekspertów finansowych.

  Nie czekaj! Porozmawiaj z doradcą
  +48 732 084 602
  Minimum formalności

  Składając wniosek o pożyczkę prywatną, nie musisz martwić się o skomplikowane formalności. Udzielamy finansowania z uproszczoną procedurą weryfikacji i bez ukrytych opłat.

  Pełne wsparcie eksperta

  Proponujemy kompleksowe wsparcie merytoryczne naszego eksperta finansowego. Z nami dowiesz się, jak wybrać najlepszą ofertę finansowania. To szansa na pozyskanie atrakcyjnej oferty pożyczki prywatnej dopasowanej do swoich potrzeb.

  Szybka decyzja pożyczkowa

  Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest czas podczas ubiegania się o dodatkowe pieniądze. Pożyczkę prywatną przyznajemy nawet w kilkanaście minut po wstępnej weryfikacji złożonego wniosku.

  Brak ukrytych kosztów

  Wyróżnia nas pełna transparentność. Przedstawiamy warunki finansowania jeszcze przed podpisaniem umowy, dzięki czemu zapoznasz się z całkowitymi kosztami finansowania. Nigdy nie naliczamy żadnych ukrytych opłat.

  Wypłata w ten sam dzień

  Kwotę w ramach pożyczki prywatnej otrzymasz nawet w ten sam dzień na swoje konto bankowe. To szansa na podreperowanie swojego domowego budżetu bez długiego oczekiwania na należne pieniądze.

  Wszelkie formalności online

  Współpraca z nami to możliwość złożenia wniosku i podpisania umowy pożyczki prywatnej na spłatę zadłużenia nawet tego samego dnia. Dbamy o bezpieczeństwo danych osobowych. Już nie musisz wychodzić z domu, aby złożyć wniosek o pożyczkę prywatną.

  Zobacz jak łatwo pobrać raport BIK

  Kiedy wziąć prywatną pożyczkę?

  Nasi eksperci wiedzą, że w życiu każdego człowieka zdarzają się różne sytuacje. Oferta pożyczki prywatnej jest skierowana do osób, które potrzebują dodatkowych środków z minimum formalności na przejrzystych warunkach. Z nami bez problemu otrzymasz propozycję finansowania dopasowaną do swoich potrzeb.


  Negatywne wpisy w BIK

  Pożyczki prywatnej na spłatę zadłużenia udzielamy także klientom z negatywnymi wpisami w rejestrach BIK.

  Brak zdolności kredytowej

  Brak zdolności kredytowej to dla nas żaden problem. U nas możesz ubiegać się o prywatną pożyczkę nawet bez stałej umowy.

  Nagła potrzeba finansowa

  Prywatna pożyczka to oferta finansowania umożliwiająca szybkie pozyskanie dodatkowych środków na spłatę zadłużenia i ustabilizowanie swojej sytuacji finansowej.

  PRZYKŁADOWE OFERTY PRYWATNEJ POŻYCZKI

  Kwota pożyczki: 20.000 zł

  Prowizja: 0%
  Okres kredytowania: 120 msc.
  Oprocentowanie nominalne: 10,99%
  Wysokość raty: 275.00 zł
  RRSO: 11.56%
  Do spłaty: 33 046,42 zł

  Kalkulacja została dokonana na dzień 28.12.2023 r. Udzielenie pożyczki uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego Klienta.

  Złóż wniosek
  Kwota pożyczki: 50.000 zł

  Prowizja: 0%
  Okres kredytowania: 120 msc.
  Oprocentowanie nominalne: 11.90%
  Wysokość raty: 714,47 zł
  RRSO: 12.57%
  Do spłaty: 85 736,40zł

  Kalkulacja została dokonana na dzień 28.12.2023 r. Udzielenie pożyczki uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego Klienta.

  Złóż wniosek
  Kwota pożyczki: 100.000 zł

  Prowizja: 0%
  Okres kredytowania: 120 msc.
  Oprocentowanie nominalne: 10.99%
  Wysokość raty: 1376,93 zł
  RRSO: 11.56%
  Do spłaty: 162 231,60 zł

  Kalkulacja została dokonana na dzień 28.12.2023 r. Udzielenie pożyczki uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego Klienta.

  Złóż wniosek

  Dlaczego warto wziąć prywatną pożyczkę u nas?

  FAQ - pożyczka prywatna na spłatę zadłużenia

  Na etapie ubiegania się o prywatną pożyczkę potrzebujesz tylko aktualny dokument tożsamości, własne konto bankowe, numer telefonu oraz adres e-mail. Nasz ekspert kredytowy dokładnie wyjaśni kolejne kroki, których wykonanie nie sprawi Ci trudności.

  Należne pieniądze otrzymasz nawet w ten sam dzień, kiedy podpiszesz umowę prywatnej pożyczki na spłatę zadłużenia. Czas realizacji transakcji jest uzależniony od bankowych sesji ELIXIR.

  Jeśli masz na swoim koncie liczne zadłużenia wobec banków i firm pożyczkowych, wciąż możesz wziąć prywatną pożyczkę. Przyznana kwota finansowania będzie uzależniona od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

  Całkowite koszty finansowania są uzależnione od ustalonej stawki oprocentowania, RRSO oraz prowizji od udzielonej kwoty zobowiązania. Wszelkie koszty w ramach prywatnej pożyczki poznasz od naszego eksperta kredytowego.

  Decyzję o przyznaniu finansowania w ramach prywatnej pożyczki otrzymasz nawet w kilkanaście minut od czasu otrzymania dokumentów. Decydując się na współpracę z nami, możesz liczyć na ekspresowe dopełnienie formalności i szybką wypłatę należnych środków.

  Złóż wniosek

   Dane osobowe podane w formularzu przetwarzane są przez KNC Sp. z o.o., ul. leszno 12, 01-192 Warszawa, NIP: 5252929904, REGON: 523537459, KRS: 0000999560, kapitał zakładowy 5 000,00 zł, w celu obsługi zapytania na zasadach określonych w regulaminie.

   Blog

   Zobacz wszystkie
   Copyright © 2023 Kredytnachwilowki.pl. All rights reserved.
   Projekt strony i marketing:
   RIKONA white