Nie udzielamy chwilówek. Pomożemy Ci spłacić chwilówki i wyjść na prostą.

Pożyczki dla osób z komornikiem

Masz kłopoty z wątpliwymi wpisami w historii kredytowej? A może brak terminowej spłaty zadłużeń spowodował, że do sprawy włączył się komornik? Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i potrzebujesz dodatkowych pieniędzy - wybierz naszą ofertę pożyczki dla osób z komornikiem. Udzielamy finansowania klientom z zajęciami komorniczymi z minimum formalności i bez dodatkowej weryfikacji.

Złóż wniosek

Chcesz żebyśmy szybko oddzwonili?

  Dane osobowe podane w formularzu przetwarzane są przez KNC Sp. z o.o., ul. Leszno 12, 01-192 Warszawa, NIP: 5252929904, REGON: 523537459, KRS: 0000999560, kapitał zakładowy 5 000,00 zł, w celu obsługi zapytania na zasadach określonych w regulaminie.

  Pożyczka z komornikiem - wykonaj trzy kroki i podpisz umowę!

  Złóż wniosek

  Uzupełnij gotowy wzór wniosku online i poczekaj na odpowiedź z naszej strony. Wystarczy Ci dokument tożsamości, aby ubiegać się o pożyczkę dla osób z komornikiem.

  Zapoznaj się z ofertą

  Po dokonaniu weryfikacji złożonego dokumentu przedstawimy propozycję pożyczki dla osób z komornikiem. Przejrzyj warunki i podejmij decyzję o nawiązaniu współpracy.

  Podpisz umowę

  Po analizie warunków podpisz umowę pożyczki z komornikiem i pozyskaj dodatkowe pieniądze jeszcze w ten sam dzień - otrzymasz je w gotówce lub na czek GIRO.

  Pożyczka dla osób z komornikiem - wsparcie finansowe w trudnej sytuacji

  Brak regularnej spłaty zadłużeń wobec wierzycieli może poskutkować przekazaniem sprawy do sądu i włączeniem komornika do sprawy. To stresująca sytuacja, która znacząco zmniejsza szanse na pozyskanie jakiejkolwiek formy wsparcia finansowego. U nas możesz złożyć wniosek o pożyczkę dla osób z komornikiem i zdobyć nawet do kilku tysięcy złotych z minimum formalności.

  Masz problem z komornikiem? Weź pożyczkę!
  Skontaktuj się z nami
  Brak ukrytych opłat

  Przygotowujemy oferty pożyczek dla osób z komornikiem na przejrzystych zasadach. Wszystkie koszty finansowania znajdziesz w przedstawionej umowie pożyczki, którą możesz dokładnie zweryfikować przed podpisaniem dokumentu.

  Kompleksowe doradztwo

  Nasi eksperci czekają, aby przedstawić ofertę pożyczki dla osób z komornikiem i pomóc dopasować formę finansowania do swoich potrzeb. Współpraca z nami to szansa na zdobycie dodatkowych środków bez zbędnego stresu.

  Szybka weryfikacja wniosku

  Wnioski o przyznanie pożyczki dla osób z komornikiem weryfikujemy nawet w kilkanaście minut. Nie musisz martwić się o długi czas oczekiwania po uzupełnieniu formularza. Ofertę prześlemy tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.

  Bezpieczna wypłata środków

  Po podpisaniu umowy pożyczki dla osób z komornikiem otrzymasz należne pieniądze na czek GIRO, który zrealizujesz wybranej placówce Poczty Polskiej. Jeśli Twoje konto bankowe zajął komornik to jedyne dobre rozwiązanie na pozyskanie dodatkowych pieniędzy.

  Gotówka na dowolny cel

  W ramach oferty pożyczki z komornikiem możesz spożytkować otrzymane pieniądze tak, jak tylko chcesz. Kwota do kilku tysięcy złotych może przydać Ci się na bieżące rachunki, wakacje lub remont mieszkania.

  Pożyczka bez wychodzenia z domu

  Aby dopełnić formalności związanych z pożyczką dla osób z komornikiem, nie musisz wychodzić z domu. Wystarczy, że masz dostęp do internetu oraz komputera z przeglądarką www. Cała procedura odbywa się zdalnie wraz z weryfikacją wniosku i podpisaniem umowy.

  Zobacz jak łatwo pobrać raport BIK

  Pożyczka dla osób z komornikiem - co można zyskać?

  Zaciągnięcie pożyczki dla osób z komornikiem to często szansa na wyjście z trudnej sytuacji życiowej. Jeśli potrzebujesz wsparcia, a Twoje konto bankowe jest zajęte przez komornika, koniecznie sprawdź naszą ofertę. Proponujemy pożyczki z komornikiem na naprawdę rozsądnych warunkach.


  Gotówka na dowolny cel

  Udzielamy pożyczki dla osób z komornikiem bez konieczności ustalenia celu finansowania. Otrzymane pieniądze wydasz, na co tylko chcesz - wakacje, remont lub bieżące rachunki.

  Brak weryfikacji

  Wnioskując o pożyczkę dla osób z komornikiem, nie musisz martwić się o dochody oraz historię kredytową. Udzielamy finansowania z uproszczoną procedurą weryfikacji.

  Wypłata na czek GIRO

  Pożyczka dla osób z komornikiem nie może odbywać się z wypłatą na konto bankowe. W tym przypadku środki wypłacisz czekiem GIRO w placówce Poczty Polskiej.

  PRZYKŁADOWE OFERTY POŻYCZKI DLA OSÓB Z KOMORNIKIEM

  Kwota kredytu: 20.000 zł

  Prowizja: 0%
  Okres kredytowania: 120 msc.
  Oprocentowanie nominalne: 10,99%
  Wysokość raty: 275.00 zł
  RRSO: 11.56%
  Do spłaty: 33 046,42 zł

  Kalkulacja została dokonana na dzień 28.12.2023 r. Udzielenie pożyczki uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego Klienta.

  Złóż wniosek
  Kwota kredytu: 50.000 zł

  Prowizja: 0%
  Okres kredytowania: 120 msc.
  Oprocentowanie nominalne: 11.90%
  Wysokość raty: 714,47 zł
  RRSO: 12.57%
  Do spłaty: 85 736,40zł

  Kalkulacja została dokonana na dzień 28.12.2023 r. Udzielenie pożyczki uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego Klienta.

  Złóż wniosek
  Kwota kredytu: 100.000 zł

  Prowizja: 0%
  Okres kredytowania: 120 msc.
  Oprocentowanie nominalne: 10.99%
  Wysokość raty: 1376,93 zł
  RRSO: 11.56%
  Do spłaty: 162 231,60 zł

  Kalkulacja została dokonana na dzień 28.12.2023 r. Udzielenie pożyczki uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego Klienta.

  Złóż wniosek

  Dlaczego warto?

  FAQ - Pożyczki dla osób z komornikiem

  Oferty pożyczek dla osób z komornikiem są skierowane w stronę klientów z negatywną historią kredytową, zajęciami komorniczymi, niską zdolnością oraz problemami ze spłatą aktualnych wierzytelności.

  Pożyczka dla osób z komornikiem nie wymaga dostarczenia dodatkowych dokumentów dochodowych ani wyciągów z konta bankowego. Wystarczy, że masz aktualny dokument tożsamości, polskie obywatelstwo i pełną zdolność do czynności prawnych.

  Wnioski o udzielenie pożyczki dla osób z komornikiem weryfikujemy w ciągu kilkunastu minut od czasu otrzymania dokumentu. Wypłata należnych środków odbywa się najczęściej na czek GIRO, a więc pieniądze możesz praktycznie od ręki odebrać w placówce pocztowej.

  Nasza oferta pożyczki dla osób z komornikiem jest w 100% bezpieczna. Wnioskując przez internet, nie musisz martwić się o formalności, bezpieczeństwo danych osobowych oraz metodę wypłaty pieniędzy. Cała procedura odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, aby klient był w pełni zadowolony.

  Każde nowe zobowiązanie, a w tym pożyczka z komornikiem widnieje w rejestrach Biura Informacji Kredytowej. Po podpisaniu umowy w Twojej historii kredytowej znajdzie się wzmianka o nowym zobowiązaniu.

  Złóż wniosek

   Dane osobowe podane w formularzu przetwarzane są przez KNC Sp. z o.o., ul. leszno 12, 01-192 Warszawa, NIP: 5252929904, REGON: 523537459, KRS: 0000999560, kapitał zakładowy 5 000,00 zł, w celu obsługi zapytania na zasadach określonych w regulaminie.

   Blog

   Zobacz wszystkie
   Copyright © 2023 Kredytnachwilowki.pl. All rights reserved.
   Projekt strony i marketing:
   RIKONA white